Overzicht CCA

familie kolff
Hoe werkt navigeren?

Klik op de naam van een persoon om naar de uitgebreide informatie te gaan van de betreffende persoon.

* = vroeg gestorven & = gehuwd met & (r) = relatie met (X) = gescheiden (ad) = geadopteerd

Overzicht CCA

ga naar voorgaande generaties
XIII
Lambertus Kolff (van Oosterwijk) (1779 Middelharnis - 1836 Middelharnis)& Maria Anemaeten hun kinderen:
Kolff van Oosterwijk
XIV XV XVI XVII XVIII XIX XX
1. Constantia Margaretha (1810 Middelharnis - 1843 Middelharnis)& Charles J.G. Chandon 1. Marie Hermine Gertrude Constance*
2. Sara Cornelia* 2. Hermine Gertrude Constance Marie (1848 Stad aan 't Haringvliet - 1878 Leiden)& Adriaan Isebree Moens (zie ook 8.)
3. Sara Cornelia (1817 Middelharnis - 1896 Lochem) 3. Marie Hermina Geertude Constance*
4. Lambertus Constantinus Catharinus (1820 Middelharnis - 1877 Stad aan 't Haringvliet) 4. Marie Hermina Geertude Constance (1850 Stad aan 't Haringvliet - 1939 Lochem)
5. Magdalena Petronella Conradina (1825 Middelharnis - 1858 Gouda) 5. Roelof Hendrik (1851 Stad aan 't Haringvliet - 1853 Stad aan 't Haringvliet)
6. Constantia Margaretha (1852 Stad aan 't Haringvliet - 1916 Johannesburg)& Hugh Wilkinson
7. Roelophine Henriëtte (1854 Stad aan 't Haringvliet - 1943 Lochem)& Johannes Duijts
8. Cornelia Frederika Wilhelmina (1854 Stad aan 't Haringvliet - 1937 Den Haag)& 1e Adriaan Isebree Moens (zie 2)& 2e Willem N.G. Coenen
XIV XV XVI XVII XVIII XIX XX
9. Lambertha Geertruida (1855 Stad aan 't Haringvliet - 1930 Worthing, Sussex)
10. Adriana Sara Magdalena Walravina (1857 Stad aan 't Haringvliet - 1914 Den Haag)& Anthony J. Willekens
11. Roelof Hendrik Gerlach (1858 Stad aan 't Haringvliet - 1918 Velp)& Maria Ch.C. Thepass 1. (ad) Caroline Annie Calcott (later: Mary Kolff van Oosterwijk) (1890 London - 1964 Velp)& Jan J.L. van Heest
12. Anna Elisabeth (1858 Stad aan 't Haringvliet - 1943 Spokane, Washinton)& Elie F. Cartier van Dissel 1. Henry Robert (1947 Hicksville)
13. Lambertus Cornelis Hendrik (1862 Stad aan 't Haringvliet - 1946 Oosterbeek) 1.Bert Edward (1914 Brooklyn)& Dorothy L. Rose 2. Caroline Dolores (1948 Hicksville)& Thomas Kelly
14. Charles Ferdinand (1864 Stad aan 't Haringvliet - 1939 Lochem) 1. Geertuida Hermina (1892 Kruiningen - 1976 Ede)& Arthur le Cosquino de Bussy 1. Karen Marie (1973 ?)
15. Frédéric Daniël (1865 Stad aan 't Haringvliet - 1937 Den Dolder) 2. Margaretha Everdina Carolina (1893 Kruiningen - 1982 Sneek)& Pieter de Jong 2. Theodore Yoseph (1975 Bayshore)& Christina L.Koski
& 1e Henriëtte Françoise Voorbeytel (1-3) & 2e Elizabeth Versluys 3. Everdina Henriëtte Françoise (1895 Kruiningen - 1961 De Bildt) 2. Theodore Milton (1931 Bellmore)& Linda Ann Yakubik 3. Kirsten Loraine (1981 Bayshore)
XIV XV XVI XVII XVIII XIX XX
16. Herman Leonard Johan (1866 Stad aan 't Haringvliet - 1933 Rotterdam)& Clara C.M. Dulfer 1. Lambertus Constantinus Leonardus (1889 Brooklyn - 1972 New York)& 1e Anna Rosemann (1)& 2e Mildred Burckhardt (2-4) 3. Roy Lambert (1932 Bellmore)& Eliose L. Rotschford 1. Kathleen Louise (1954 Fort Monmouth)
17. Sara Johanna Léonore (1870 Stad aan 't Haringvliet - 1959 Lochem) 4. Elinor Mildred (1936 Bellmore - ?)
2. Johanna Geertruida Mathilda (1891 New York - 1976 Hilversum)& Nicolaas A. Poulis 1. (ad) Mimi Louise (1961 Walnut Creek -)& 1e John Warburton (X)& 2e Clarence Curry
3. Eleonorus Eckhardt Theodorus (1933 New York - 1966 Epe)& 1e Catharina M. Karst (X) (1-2)& 2e Margaretha C.E. Vellekoop 1. Herman Leonard Johan (1920 Den Haag - 2007 Pleasanton)& Katherine Stevens 2. (ad) Hans Willem (1964 Walnut Creek)& Carol Green 1. Barbara Eline (1968 Oosterbeek)& Jeroen Dalderop 1. Madelien (2003 Nijmegen)
4. Gertrude Hermine (1899 Brooklyn - 1991 Doorn)& Pieter C. Lindenbergh 2. Ale Reinhard (1920 Den Haag - 2003 Den Haag)& Hendrika Buitendijk 1. Eleonard Eckhardt Theodoor (1944 Oegstgeest)& Edith E. van kempen 2. Gwendolien (1971 Delft)& Adri van Binsbergen 2. Gijs Alexander (2005 Nijmegen)
5. Clara Catharina Mathilda (1905 Rotterdam - 2002 Velp)& Pierre E.E. Nieste (X) 2. Joyce Margaret (1947 Leiden)& Ronald W. de Ruuk 3. Willem (2007 Nijmegen)
4. Bram (2009 Nijmegen)
3. Lennard Alexander (1974 Guildford) & Melissa G. Williamson Evie May (2007 Bristol UK)
Isabelle Mina (2009 Armidale N.S.W. Australië)
XIV XV XVI XVII XVIII XIX XX