Genealogie: CBCA

familie kolff
Hoe werkt navigeren?

Klik op de naam van een persoon om naar de uitgebreide informatie te gaan van de betreffende persoon.

* = vroeg gestorven & = gehuwd met & (r) = relatie met (X) = gescheiden (ad) = geadopteerd

Overzicht CBCA

ga naar voorgaande generaties
XIV
Dirk Herbert Arnold (1819 Rotterdam -1909 Rotterdam) & Jacoba Elisabeth Rouffaer (zie Overzicht CD) en hun kinderen:
XV XVI XVII XVIII XIX XX
1. Cornelis Geertruyus (1842 Rotterdam - 1908 Soerabaja)& (r) Sie Toepeh (1-3)& Ernestine Pool (4-9) 1. Jacoba Johanna (1865 Pajacombo - 1949 Den Haag)& Joannis H. van der Zweep 1. Cornelis (1913 Redjo-Agoeng - 1996 Amsterdam)& Johanne G. Osterloh (X) (1)& Douwtje Tichelaar 1. Cornelis (1935 Leiden)& 1e Willy Mars (1)& 2e Cornelia J. Diepenbroek (2-7) 1. Irmgard Anna Frederike (1959 Amsterdam)& René Bommels
2. Paula Cornelia (1844 Rotterdam - 1932 Den Haag)& Willem J. Veder 2. Louise Isabella (1866 Pajacombo - 1941 Den Haag)& Jhr. Andries W. van den Brandeler 2. Cornelis Gerard (1969 Ede)& Willemijn Kuijper 1. Olaf (2003 Utrecht)
3. Abraham (1875 Padang - overl. onbekend) 3. Margaretha Catharina (1970 Enkhuizen) 2. Kasper (2007 Maarssen)
4. Dirk Herbert Arnold (1875 Soerabaja - 1924 Indianapolis) 4. Pauline (1971 Enkhuizen)
5. Marie Henri (1877 Soerabaja - 1955 Nice) 5. Charlotte Johanna (1973 Enkhuizen)
6. Jacoba Elisabeth* 6. Suzanne Victoria (1975 Enkhuizen)
7. Cornelis Geertruyus (1882 Loemadjang - 1945 kamp Tjimahi)& (r) Melati 7. Max Olivier (1986 Wageningen)
8. Jacoba Elisabeth (1883 Loemadjang - 1935 Den Haag)& Frans Arnout Folkersma
9. Ernestine (1885 Loemadjang - na 1965 Duitsland)& Heinrich Eugen Esche
XV XVI XVII XVIII XIX XX
3. Benjamin (1846 Rotterdam - 1931 Den Haag)& Jochemina M. van Doesburgh 1. Dirk Herbert (1874 Rotterdam - 1951 Naarden)& 1e Henriette C.D. van der Elst (1-2)& 2e Baldine A.C. van Dorp (3-4) 1. Benjamin (1902 Rotterdam - 1982 Veenendaal)& 1e Monica C. Kruisinga (1-4)& 2e Adriana Margaretha Kolff (zie CBB XVIn1) 1. Katherine Ellen (1936 Rotterdam)& 1e Peter Sachs& 2e Robert V. Thompson 1. Joukje Hanneke (1969 Jhansi) 1. Ella Neli Hanneke (2005 Utrecht)
4. Hermina Emerentia (1850 Rotterdam - 1915 Den Haag) 2. Dirk Herbert Arnold (1938 Rotterdam)& Annemarie Haantjes 2. Benjamin Jetze (1970 Leiden)& Annemieke Rexwinkel 2. Dirk Huibert (2008 Utrecht)
5. Jacoba Elizabeth (1852 Rotterdam - 1935 Rotterdam)& Elie van Rijckevorsel
3. Lucina Margrieta (1940 Rotterdam)& Jan Thierry 1. Johannes Dirk (1971 Zierikzee)& Anneke Pels 1. Wouter Vincent (2007 Amsterdam)
6. Arnolda Catharina (1854 Rotterdam - 1936 Den Haag)& Willem L. van Voorst Vader 4. Wouter Evert (o) (1944 Rotterdam - 1981 Middelburg)& Lucina F.E. Kruisinga 2. Bastiaan Wouter (1973 Zierikzee)
7. Dirk (1858 Rotterdam - 1909 Zeist) 3. Katherine Elisabeth (1975 Zierikzee)
8. Johanna Margaretha (1860 Rotterdam - 1862 Rotterdam 2. Herbert Dirk (1906 Rotterdam - 1981 Wageningen)& Theodora Haverkorn van Rijsewijk (1-3)& Clara E. Reijnvaan (4-5) 1. Hendriette Carolina Dorothea (1934 Den Haag - 2010 Warnsveld) 4. Susanne Ellen (1976 Goes)
3. Margrieta (1921 Rotterdam - 2015 Wassenaar)& Barthold Henny 2. Carel Theodoor* 5. Charlotte (1979 Middelburg)
XV XVI XVII XVIII XIX XX
3. Anna Maria Gerarda (1939 Den Haag)& Coen Willemse
4. Herbert Dirk (1948 Rotterdam)
5. Martine Elisabeth (1950 Rotterdam - 1990 Bilthoven)& Antoine J.M. Valk
4. Gijsbert Huibert (1927 Rotterdam - 2018 Naarden)& Maria B. Vos 1. Johanna Margrieta Benona (1959 Naarden)& James P. Nolan 1. Boris Benjamin (1997 Bussum)
2. Huibert Benjamin (1961 Naarden)& Heleen J.E. Hofstee 2. Babette Belle (1999 Blaricum)
XV XVI XVII XVIII XIX XX